Gungstol
2016-11-17
421748
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNGSTOL, 1900-talets första hälft, betsad benställning, galonklädsel, sitthöjd ca 44 cm
Klädsel med skador