Soffa gustaviansk stil
2016-11-16
421701
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets slut, gustaviansk stil, skuren dekor, ljus klädsel, höjd ca 85, 114x58, sitthöjd 43 cm
Smärre ytskador