Piedestal
2016-11-16
421697
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIEDESTAL, 1940-tal, marmor samt bronserat trä, på tassar, höjd 66, 25x25 cm
Smärre slitage, ett nagg