Vinkylare 2 st
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 800 SEK
Kuvaus
VINKYLARE , 2 st, omkring 1900-talets mitt, aluminium (märkt Champagne Pomery) resp. nysilver, höjd ca 21 cm vardera
Kuntoraportti
Bruksslitage
421656
Päivämäärä:
2016-11-16