Takarmatur funkis
2016-11-16
421619
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKARMATUR, 1930-tal, funkis, 4 ljusarmar med glaskupor samt underliggande kupa, höjd ca 73 cm
En kupa med spricka, en med nagg