G T Wallander akvarell
2016-11-16
421617
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
G T WALLANDER (1800-tal): Läsande man, signerad CT Wallander, akvarell, ca 28x34 cm