Robert Högfeldt
2016-11-16
421613
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): "Tulipharos" signerad R. Högfeldt, daterad -46 à tergo, akvarell och täckvitt på papper, ca 29x23 cm