Lars Boethius oljemålning
2016-11-16
421609
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): Kolsvik Värmdö 1930-tal, signerad Boethius, olja på pannå, 75x61 cm