Otrientmatta Beluch
2016-11-26
421602
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Beluch, ull på ullvarp, ca 315x160 cm
Jämnt slitage, mindre lagning, reducerade kortsidor