Golvlampa
2016-11-16
421579
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets mitt, 3 ljuspunkter, höjd ca 166 cm
Bruksslitage