Dessertskedar silver
2016-11-15
421559
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DESSERTSKEDAR, 10 st, silver, modell gammal fransk, stämplade Gustaf Möllenborg 1800-talets andra hälft, längd 18 cm, totalvikt ca 408 g