Nikolsky oljemålning
2016-11-15
421518
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
E NIKOLSKY (omkring 1900): Parismotiv, olja på duk, signerad E Nikolsky Paris, 43x60 cm
Krackelyr