Brosch 14 k guld pärlor
2016-11-20
421506
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 600 SEK |
BROSCH, 14 k guld, 1800-tal, dekor av blå emalj och små orientaliska pärlor, diameter 2,7 cm, vikt ca 5 g
Slitage