Christian Berg litografi
2016-11-16
421503
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CHRISTIAN BERG (1893-1976): "Lekande torso 1928", numrerad 74/99, signerad samt daterad 1973, litografi, bildyta ca 54x33 cm
Blad lätt gulnat