Dalahästar 1900-talets första hälft
2016-11-16
421494
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DALAHÄSTAR, 9 st, 1900-talets första hälft, höjd ca 10 - 18 cm
Slitage, sprickor, skador, en häst lagad