Dalahästar 1900-talets första hälft
2016-11-16
421493
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DALAHÄSTAR, 7 st, 1900-talets första hälft, höjd ca 4 - 7 cm
Sedvanligt ytslitage