Kaffeservis sterlingsilver Mexico
2016-11-15
421330
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, sterlingsilver, 1900-talets mitt, stämplade Sanborns Mexico, kannans höjd ca 20 cm, totalvikt ca 1215 g
Mindre bucklor