Gideon Börje
2016-11-21
421324
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Landskap, signerad G. Börje, olja på duk, ca 45x54 cm