Erik Tryggelin
2016-11-21
421318
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Skog, signerad och daterad 1/11 1898 (1936), olja på pannå, 22x20 cm