Edvin Ollers oljemålning
2016-11-15
421304
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Landskap, signerad och daterad E. Ollers 1943, olja på pannå, 50x60 cm