Knubbling Ateljé Lyktan
2016-11-14
421274
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, "Knubbling", takarmatur, 1970-tal, vit plast, diameter ca 55 cm
Slitage