Laris Strunke oljemålning
2016-11-14
421230
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARIS STRUNKE (född 1931): "Klippor", signerad L Strunke, olja på duk, ca 56x67 cm