Bojan flaska Kina
2016-11-14
421205
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN, FLASKA, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 7, 10 cm
Bojanen med mynningsnagg och spricka