Ljuskrona 1800-talets slut
2016-11-14
421196
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, mässing, 1800-talets slut, för 6 ljus, dekor i form av växtslingor, förgylld samt bronserad, höjd ca 75 cm
Slitage