Timo Solin
2016-11-14
421193
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TIMO SOLIN (född 1947): Flicka med blått hår, signerad och dateradTimo Solin -89, bemålad metall på plexi, höjd med sockel ca 58 cm