Ljuskrona i snidat trä
2016-11-14
421180
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, 8-armad, snidad dekor med helgon omgärdad av spetsar i metall, höjd ca 105 cm
Skador