Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
FAT, HEREND, poslin, polykrom dekor med fåglar, stämplad HEREND HUNGARY samt SERVIS, FAT och 6 ASIETTER, förgylld och grön dekor med blommor och blad. Skador: Minimalt slitage
421169
2016-11-16