Joan Miro färglitografi
2016-11-14
421156
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOAN MIRO, (1893-1983): Komposition, ur "Derrière le Miroir", osignerad, färglitografi, ca 37x27 cm
LITTERATUR: Mourlot 365