Joan Miro färglitografi
2016-11-14
421152
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, osignerad, 1963, ur Derrière Le Miroir, färglitografi, ca 37x27 cm
LITTERATUR: Mourlot 279