Byrå i empirestil
2016-11-14
421150
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, empirestil, fanerad med mahogny, dekor av intarsia, höjd 84, 85x46 cm, nyckel finns
ytskador, slitage, 2 nyckelbussningar saknas