Komposition oidentifierad konstnär
2016-11-13
421143
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad Holmqvist, olja på pannå, ca 88x113 cm