Plafond
2016-11-20
421140
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PLAFOND, 1930-tal, art deco, frostat glas, höjd ca 53, diameter 50 cm
Obetydlig nagg