Skulptur 1900-talets andra hälft
2016-11-13
421111
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, patinerad metall, bågskytt, på stensockel, höjd ca 50, längd 62 cm
Sockel med nagg