Lasse Åberg
2016-11-13
421094
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LASSE ÅBERG (1940): (2) Komposition, signerad Lasse Åberg, färglitografi, 168/175 resp E.A.10/15, ca 47x61, 63x47 cm