Hans Hamngren litografi
2016-11-13
421092
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS HAMNGREN (född 1934): Surrealistisk komposition, etsning, signerad och daterad Hamngren 1977, numrerad 10/115, ca 43x60 cm