Robert Petersen färgetsning
2016-11-13
421087
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT PETERSEN (USA, född 1945): Komposition, signerad och daterad Robert Petersen 1982, färgetsning, 9/0, bladmått 74x91 cm