Matbestick silver
2016-12-04
421065
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MATBESTICK, 12 delar, troligen Tyskland 17/1800-tal, 6 knivar och 6 gafflar, pistolskaft, knivblad av stål
4:e december
smärre skador