Oljemålning
2016-11-13
421042
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmotiv med paraplyer, olja på duk, ca 90x60 cm
Färgbortfall