Ring 18 k vitguld diamanter
2016-11-19
421040
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, briljanter totalt ca 0,41 ct, kvalité ca P1, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 2,7 g
Bruksslitage, flertalet repor på ringskena, smärre nagg på mittstenens gördel