Oljemålning
2016-11-13
421032
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Folkloristiskt sällskap i stadsmiljö, olja på duk, ca 90x60 cm
dukskada