Bengt Berglund emalj
2016-11-13
421019
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT BERGLUND (född 1936): "E", monogramsignerad BB, emalj, ca 95x95 cm
Smärre emaljskador