Snurrfåtölj skinn
2016-11-13
421015
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNURRFÅTÖLJ, svart skinn, lösa knapphäftade plymåer, kryssfot i aluminium, 1900-talets andra hälft, höjd ca 105, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage/patina