Bengt Berglund emalj
2016-11-13
421013
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT BERGLUND (född 1936): "H", monogramsignerad BB och signerad Bengt Berglund Gustavsberg -74, emalj, ca 75x100 cm
Smärre emaljskador