Skulptur Timo Solin
2016-11-12
420973
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TIMO SOLIN (född 1947): Flicka med rött hår, signerad och daterad -95, bemålad metall, höjd ca 80 cm