Oljemålning kustlandskap
2016-11-12
420941
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kustlandskap, signerad Gregorio, olja på duk, ca 78x60 cm