Elin Jonsson Reijmyre glasbruk
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
REIJMYRE GLASBRUK, vas, formgiven av Elin Jonsson, driven, flammig glasmassa i orange, gult och vitt, signerad E. Jonsson Reijmyre 2013, höjd ca 22 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
Kuntoraportti
420933
Päivämäärä:
2016-11-12