Jean Nilsson oljemålning
2016-11-12
420931
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JEAN NILSSON (18/1900-tal): Insjölandskap, signerad och daterad 1893, olja på duk, ca 83x130 cm
dukhål