Bengt Fransson oljemålning
2016-11-12
420912
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Cafe Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 35x27 cm