E Gibson oljemålning
2016-11-12
420871
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
E GIBSON: Abstrakt komposition, signerad, enligt uppgift troligen inköpt i USA, olja på duk, 91x76 cm