Bertil Herlow-Svensson målning
2016-11-12
420848
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Komposition, monogramsignerad och daterad B.H.S.-65, akryl på pannå, ca 60x43 cm